to je pohoda !

Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu ...

Jak se zbavit ženy

Prakticky všichni se dnes snaží o seznámení se ženami a dívkami. Každé seznámení ale má i druhou stranu a to je rozchod. Toto téma není v našich podmínkách příliš frekventované, a je neprávem opomíjené. Je to totiž mnohem složitější a mnohdy i bolestivější. Je to podobné jako s udržování pěkné postavy. Všichni řeší jak zhubnout a ale o tom jak přibrat se nedočteme nic.

Tak o tomhle tématu se musí šeptat hodně potichu. Nic totiž ženu nezraní tak hluboko, jako když jí pošlete k vodě. A nezáleží ani tak na tom, jak se chová navenek, ale spíš jak to prožívá uvnitř.
Podle reakce se ženy dají rozdělit na tři skupiny:

Hrdé a samostatné (25%) – na Vaši informaci ohledně rozchodu reagují rychlou odpovědí. O.K. – jak chceš, vlastně jsem to čekala. Dokonce jsem to chtěla udělat už dřív, protože s Tebou už nechci být. Tak nic měj se … a odkráčí, aniž byste o ní někdy slyšeli.

Citlivky (50%) – reakce je bouřlivá a je proto dobré se držet kousek vedle. I když jsou jinak velmi mírumilovné a mouše by neublížily, nával zklamání a pocit zneužití jim do jejich svalů vžene neskutečnou sílu. V nejmenším Vám děsně vynadají. Urážka bude stíhat urážku a slova „ty hajzle“ budou patřit k těm nejjemnějším. S největší pravděpodobností přiletí a nějaký šťouchanec, či facka. Budou se cítit zneužité a dají Vám to patřičně najevo. Oč silnější výbuch nastane, tím kratšího trvání však bude mít …

Bojovnice ( 25%) – pro muže ta nejhorší varianta. Bojovnice se totiž nehodlají jen tak vzdát. V každém případě o nich ještě dlouho uslyšíte. V té lepší variantě vás budou pronásledovat sice dlouho, ale jejich metody budou spíše argumentační a jemně přesvědčovací. Budou se snažit vás pochopit a snášet vám důkazy jak moc se mýlíte, jak se nemáte čeho bát a jak to s vámi myslí dobře. Jenže vy už se bojíte, protože vidíte jak těžké je se jich zbavit.
Nejhorší jsou ale bojovnice, jejichž metody jsou poněkud drsnější. Jejich přesvědčení je natolik silné, že se z nich stanou skoro vyděračky. Kontaktují vašeho zaměstnavatele, děti, rodiče a všechny o tom ,co se jim stalo, náležitě barvitě informují. Přidají pár detailů z vašeho soukromí a dílo je dokonáno. Těmto typům se jen těžko uniká a nakonec muž skoro lituje, že je potkal …

Ať ovšem narazíte na jakoukoli ženu, věřte, že rozchod ponese velmi těžce. Ženy jsou přece jen citlivější než muži a proto se je pánové snažte zraňovat co nejméně. A tak se prosím s ženami (pokud to lze žádat) rozcházejte co nejméně.

No jo, ale co když se žena rozejde s mužem? To už je zase jiná pohádka ...

31.01.2017 16:17:41Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se